KUMLAMA CAM FİLMİ

KUMLAMA CAM FİLMİ  buğulu,bulanık,kumlu görünüm sayesinde görüş netliği azaltılmak istendiği alanlarda sıkça kullanılmaktadır.

Kumlama cam filmi desenli olarakda kullanılmaktadır.Desenli serileri daha çok ofis,işyeri gibi işletmelerde tercih edilmekteyken ,düz kumlama cam filmi ev için tercih edilmektedir.

Kumlama cam filmi uygulama yapılan alanın dışardan  yada içeriden görünmesini engeller.Çalışanların dış etkenler ile bağlantısı en aza indirilerek,çalışma performansı konusunda artış görülen bir ortam sağlanmaktadır
.
Kumlama cam filmi model ve tasarım bakımından geniş yelpazeye sahiptir.İşyeri ve ofis tasarımlarında logo amblem çizim gibi unsurların cama entegre edilebilmesini mümkün kılar.

Kumlama cam filminin özelliklerinden biride gün içerisinde yapıya nüfuz eden yüksek ısı ve ışığı kırmasıdır.Gelen ısının yansıtılarak gönderilmesi ortamın ısı dengesini korumayı sağlamaktadır.
Kumlama cam filmi aynı zamanda camın kırılma,çizilme,patlama vs gibi durumlarda bir bütün halde kalmasına yardımcı olmaktadır.